Jak zorganizować romantyczny weekend w Zakopanem?

Jak zorganizować romantyczny weekend w Zakopanem?

Nic tak nie zbliża, nie pomaga się poznać, jak spędzony wspólnie czas na wyjeździe. W przepięknych okolicznościach przyrody, a takie w Zakopanem niewątpliwie są, o romantyzm nietrudno. Zwłaszcza że w najwyższych polskich górach jest mnóstwo możliwości spędzenia wolnego czasu i to bez względu na zasobność portfela.

Śniadanie do łóżka

Myślisz, że śniadanie do łóżka dostaniesz tylko wynajmując kwaterę z wyżywieniem czy decydując się na hotel? Sprawdź na stronie https://www.sniadania.com.pl/, zamówisz posiłek na ciepło, w różnych odsłonach. Śniadanie do łóżka, dzięki temu, że zamówisz je online na terenie Zakopanego i Kościeliska, może być niemałym zaskoczeniem dla partnera. Oprócz wybranego zestawu zamówisz także pyszną kawę, owoce, dżem czy miód. Dostawa na terenie Zakopanego i Kościeliska jest bezpłatna, a dowożone jest pod same drzwi. Do wyboru jest kilka pakietów, w zależności od preferencji oraz upodobań. Zamówisz zdrowe i pożywne śniadanie na słodko, ale też sycące pełne góralskich smaków. Propozycję dla siebie znajdą też wegetarianie i zwolennicy śniadań na ciepło. Dzięki odpowiedniemu opakowaniu w trakcie dowozu posiłek nie traci temperatury
Produkty pochodzą od regionalnych dostawców, wędzone w naturalny sposób, smaczne swojskie rarytasy, pasztety, smalczyk. A całość uzupełnia porcja warzyw, w postaci naturalnej i sałatki warzywnej. Czy można chcieć coś więcej niż regionalne śniadanie do łóżka plus pyszna kawa? To dobry początek każdego romantycznego dnia.

Jak zaplanować czas?

Spacery, kolacje przy góralskiej muzyce, SPA, aquapark, sauny, termy, spływy, a zimą narty czy deska – sposobów spędzania czasu w Zakopanem we dwoje jest mnóstwo. Weekend można zaplanować na spokojnych spacerach po Krupówkach, na Gubałówce, na szlakach. Kolejna opcja to różnego rodzaju aktywności, a tych nie brakuje. Latem możecie wybrać się do aquaparku, a także pojeździć na rowerach elektrycznych czy hulajnogach górskich. Wycieczki na quadach to kolejna propozycja. W międzyczasie SPA, sauny, relaks we dwoje. Nic tak nie zbliża jak wspólne przeżycia, w takich chwilach lepiej się też poznajemy. A wieczorem przychodzi czas na romantyczną kolację w karczmie, przy góralskiej muzyce i dobrym jedzeniu. W niektórych pali się ogień w kominku, zresztą wiele z karcz jest tak zaprojektowanych, że mają przytulne zakątki dla par.
Zakopane to jedna z najlepszych opcji na romantyczny weekend we dwoje, bo tam nie ma czasu na nudę. Jest tak wiele możliwości spędzania wolnego czasu, że pozostaje tylko dobrze zaplanować wyjazd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.